Vítejte na internetových stránkách Vinotéky U kocoura

 P6072930-W600


Vinotéka U kocoura se nachází v severovýchodních Čechách, v malebném městečku Červený Kostelec.

Naše vinotéka byla otevřena v srpnu roku 2010 a najdete ji přímo na náměstí, naproti kostelu. Kromě stálé nabídky 18 stáčených vín nabízíme v naší vinotéce lahvová vína nejen z Moravy, ale také ze zahraničí. Náš sortiment se snažíme neustále rozšiřovat, aby měli naši zákazníci z čeho vybírat a okusili i něco nového. Naši aktuální nabídku najdete v Sortimentu vinotéky U kocoura. V roce 2017 jsme otevřeli druhou kocouří vinotéku také v Novém Městě nad Metují naproti hasičárně u kruhového objezdu. Třetí prodejničku máme také v Úpici nedaleko Trutnova.

V prostorách vinotéky v Červeném Kostelci, kam se vejde 30 lidí, se pořádají pravidelné ochutnávky, posezení s cimbálem či swingem nebo otevírání Svatomartinských vín.  Podívejte se na naše aktuální akce.

Ve vinotéce však nenajdete pouze tichá a šumivá vína, ale také  exotické rumy, širokou škálu single malt whisky, blended whisky, francouzské koňaky, oblíbené pálenky a medovinu, 5 druhů Frolíkovy kávy, vynikající sýry italského typu, holandskou goudu, španělské mandle, čerstvé máslo, poctivou českou čokoládu Jordis, Janek, belgickou čokoládu Rudolf Braun, sušenou šunku a klobásky či dárkové předměty. A kdybyste si náhodou nevěděli rady, čím potěšit své blízké, věnujte jim dárkový poukaz.

Ať už budete Kostelcem jen projíždět, nebo se vydáte pokořit krásu podkrkonošské přírody pěšky či na kole, zastavte se u nás. Věříme, že Vás sortiment naší vinotéky osloví a neodejdete s prázdnou ;-)

 

 

 

 

P6072955.JPG - 2.07 MB

 

 Tým vinotéky U Kocoura

 

 NOVĚ!

  • ORIGINÁLNÍ ČESKÉ CIDERY A LIMONÁDY TÁTŮV SAD
  • ORIGINÁLNÍ ČESKÉ CIDERY REDBROOK A 100% OVOCNÉ ŠŤÁVY APPELA
  • PRVOTŘÍDNÍ SYPANÉ ČAJE MANU TEA A WALDEMAR GREŠÍK
  • PRVOTŘÍDNÍ GINY

dobry-andel

Novinky na e-mail