Vítejte na internetových stránkách Vinotéky U kocoura

 P6072930-W600


Vinotéka U kocoura se nachází v severovýchodních Čechách, v malebném městečku Červený Kostelec a druhou mladší sestřičku můžete najít v Novém Městě nad Metují. 

Naše vinotéka v Červeném Kostelci byla otevřena v srpnu roku 2010 a najdete ji přímo na náměstí, naproti kostelu. Kromě stálé nabídky 18 stáčených vín nabízíme v naší vinotéce lahvová vína nejen z Moravy, ale také ze zahraničí. Náš sortiment se snažíme neustále rozšiřovat, aby měli naši zákazníci z čeho vybírat a okusili i něco nového. Naši aktuální nabídku najdete v Sortimentu vinotéky U kocoura. V roce 2017 jsme otevřeli druhou kocouří vinotéku v Novém Městě nad Metují naproti hasičárně u kruhového objezdu. 

V prostorách obou vinoték, se pořádají pravidelné ochutnávky nebo otevírání Svatomartinských vín.  Podívejte se na naše aktuální akce.

Ve vinotéce však nenajdete pouze tichá a šumivá vína, ale také  exotické rumy, širokou škálu single malt whisky, blended whisky, francouzské koňaky, prvotřídní giny, oblíbené pálenky a medovinu, 5 druhů Frolíkovy kávy, vynikající sýry italského typu, holandskou goudu, španělské mandle, čerstvé máslo, poctivou českou čokoládu Jordis, Janek, výborné oříšky NUT WORLD, sušenou šunku a klobásky či dárkové předměty. Nově také sypané prvotřídní čaje MANU TEA a GREŠÍK, originální české cidery a ovocné štávy a limonády.  A kdybyste si náhodou nevěděli rady, čím potěšit své blízké, věnujte jim dárkový poukaz.

Ať už budete krásami severovýchodních Čech jen projíždět, nebo se vydáte pokořit krásu podkrkonošské přírody pěšky či na kole, zastavte se u nás. Věříme, že Vás sortiment naší vinotéky osloví a neodejdete s prázdnou ;-)

 

 

 

 

P6072955.JPG - 2.07 MB

 

 Tým vinotéky U Kocoura

 

 

dobry-andel

Novinky na e-mail